Ferio Konin – centrum handlowe – popularne miejsce na zakupy
Centrum Handlowe FERIO KONIN
62-571
Kategoria, typ podmiotu: Centra handlowe i sklepy, Galerie handlowe
Stare Miasto
ul. Ogrodowa
numer telefonu: + 48 63 240 26 93
31a

Ferio Konin to największe centrum handlowe w regionie obsługujące ponad 400 tysięcy mieszkańców Konina i okolic. Zajmuje ono prawie 36 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, na której znajduje się ponad 60 punktów handlowo-usługowych.

Galeria handlowa oferuje szeroki wybór sklepów kluczowych branż, takich jak kosmetyczno-drogeryjna, wyposażenia wnętrz, sportowo-rekreacyjna, a przede wszystkim bogata oferta modowa, w tym znane krajowe i międzynarodowe marki.

Wielkopowierzchniowe sklepy takie jak Castorama, Jysk, Media Markt, Sports Direct.com, restauracja McDonald’s, KFC oraz Stacja Paliw i samoobsługowa myjnia samochodowa, dopełniają ofertę centrum handlowego.

Ferio Konin jest dogodnie usytuowane na głównej arterii trasy komunikacyjnej, co umożliwia szybki i łatwy dostęp do centrum handlowego – zaledwie 5 minut drogi samochodem. Klienci korzystający z własnych pojazdów mają do dyspozycji ponad 1000 darmowych miejsc parkingowych, a do obiektu dociera kilka linii komunikacji miejskiej.

Jednym z niezaprzeczalnych atutów Ferio Konin jest jego położenie w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 Warszawa-Berlin, co umożliwia wygodne i szybkie połączenie z innymi miastami i regionami kraju.

Ferio Konin – godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota: 09:00 – 21:00
Niedziele handlowe: 10.00 – 20.00

Tagi dla tego wpisu: galeria handlowa, Gdzie iść w Koninie i okolicach, Gdzie na zakupy, market, sklepy, sklepy markowe, ubrania, zakupy - możesz w ten sposób wybrać inne wpisy z naszego katalogu.

Jeżeli uważasz że jest błąd w tym wpisie – poinformuj nas, napisz do nas – redakcja@firmykonin.pl. Zapoznaj się również z informacjami o promocji i reklamie na naszej stronie.

Poznaj inne wpisy
cetrum-handlowe-dekada-konin
Galeria - Centrum Handlowe DEKADA KONIN

Dekada Konin to zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne, znajdujące się w samym centrum Konina przy głównych arteriach handlowych – ul. Kolejowej oraz ul. Dworcowej. Projekt obejmuje budowę nowego dworca kolejowego oraz autobusowego,...

326003090_1204777573496002_6858634233394068183_n
Pracownia Badań Psychologicznych - dla kierowców

Badania psychologiczne kierowców i operatorów maszyn w Koninie i okolicy. (więcej…)

zwenątrz-czarnydomek-konin-zatorze
Czarny Domek - domowe obiady, miejsce na imprezy okolicznościowe oraz catering

Czarny Domek to lokal gastronomiczny z Konina, który oferuje swoim gościom pyszne domowe posiłki przygotowane z naturalnych produktów. W Czarnym Domku można zjeść smaczne obiady na miejscu lub skorzystać z dostawy na terenie Konina...

carblack-salon-samochodowy-konin
CarBlack - mechanik, sprzedaż samochodów

Firma Carblack z Konina to profesjonalny serwis samochodowy, który oferuje kompleksową obsługę swoich klientów. Firma ta specjalizuje się w naprawach mechanicznych, blacharskich i lakierniczych dla samochodów wszystkich marek. Zespół...

kogiel-mogiel-konin
Kogel Mogel - lodziarnia, kawiarnia, restauracja

Restauracja Kogel Mogel to idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowej atmosfery, doskonałego jedzenia i wysokiej jakości usług. Znajdująca się w centrum Konina (na Zatorzu) restauracja oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej...

tutisanti-logo_o
Tutti Santi Konin

Pizzeria, restauracja na Bulwarach Nadwarciańskich w Koninie (więcej…)