Gdzie iść w Koninie i okolicach

W Koninie i okolicach jest wiele miejsc, gdzie można spotkać się ze znajomymi, wyjść z domu i miło spędzić czas.

Gdzie iść w Koninie i okolicach

Konińskie Mini Zoo

Konińskie Mini Zoo, położone w malowniczym Parku im. F. Chopina w starej części miasta, to urokliwe miejsce, które przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów zainteresowanych obcowaniem z przyrodą. Otoczone zielenią i rozciągające się na dwóch hektarach, to prawdziwa oaza spokoju i wytchnienia dla miłośników zwierząt.

Więcej »
galeria handlowa

Ferio Konin – centrum handlowe – popularne miejsce na zakupy

Ferio Konin to największe centrum handlowe w regionie obsługujące ponad 400 tysięcy mieszkańców Konina i okolic. Zajmuje ono prawie 36 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, na której znajduje się ponad 60 punktów handlowo-usługowych. Galeria handlowa oferuje szeroki wybór sklepów kluczowych branż, takich jak kosmetyczno-drogeryjna, wyposażenia wnętrz,

Więcej »
Gdzie iść w Koninie i okolicach

Kogel Mogel – lodziarnia, kawiarnia, restauracja

Restauracja Kogel Mogel to idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowej atmosfery, doskonałego jedzenia i wysokiej jakości usług. Znajdująca się w centrum Konina (na Zatorzu) restauracja oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywanych z najświeższych i najwyższej jakości składników.

Więcej »

Centra handlowe to popularne miejsca spotkań, gdzie można spędzić czas na zakupach, spacerach, jedzeniu czy spotkaniach ze znajomymi.

Warto pamiętać, że wyjazdy za miasto oferują możliwość spędzenia czasu na łonie natury, poznawania historii i kultury regionu, jak również relaksu i wypoczynku.

Oto kilka propozycji gdzie iść w Koninie i okolicach.

  1. Park Miejski w Koninie to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi na świeżym powietrzu, piknik czy wspólną grę w piłkę. W parku znajduje się także plac zabaw dla dzieci, co czyni go atrakcyjnym miejscem dla rodzin.
  2. Wybierz się do jednego z centrów handlowych, jak Galeria nad Jeziorem czy Ferio Konin, gdzie można spędzić czas na zakupach, zjeść wspólny posiłek w restauracji czy kawiarni, a także skorzystać z rozrywek, takich jak kino czy centrum gier.
  3. W okolicy Konina warto odwiedzić malownicze jezioro Powidzkie, gdzie można zorganizować wspólne spotkanie na plaży, uprawiać sporty wodne lub wypożyczyć rowery i zwiedzać okolicę.
  4. Organizacja wspólnego wyjazdu do Lichenia Starego pozwoli na zwiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej oraz spędzenie czasu na spacerach po okolicznych terenach zielonych.

Jeżeli jesteś zainteresowany dodaniem informacji w tym miejscu, napisz do nas – redakcja@firmykonin.pl, zapoznaj się również z informacjami o promocji i reklamie na naszej stronie.