CarBlack – mechanik, sprzedaż samochodów
CarBlack Olejniczak i Wspólnicy Sp. j.
62-510
Konin
ul. Torowa
numer telefonu: 63 245-79-79
4

Firma Carblack z Konina to profesjonalny serwis samochodowy, który oferuje kompleksową obsługę swoich klientów. Firma ta specjalizuje się w naprawach mechanicznych, blacharskich i lakierniczych dla samochodów wszystkich marek. Zespół wykwalifikowanych mechaników i techników samochodowych dokładnie diagnozuje usterki i przeprowadza skuteczne naprawy, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i niezawodność ich pojazdów.

Dodatkowo, Firma Carblack oferuje badania techniczne na swojej Stacji Kontroli Pojazdów, która jest czynna do godziny 17:00. Firma przypomina o terminach badania technicznego, a także oferuje kontrolę stanu technicznego pojazdów przed zakupem, aby pomóc klientom w dokonaniu najlepszego wyboru.

Firma Carblack oferuje również usługi ubezpieczeniowe oraz bezgotówkowe rozliczenia z firmami ubezpieczeniowymi. Klienci mogą również skorzystać z usług sprzedaży samochodów oraz samochodów zastępczych na czas naprawy.

Zespół Carblack to eksperci w dziedzinie motoryzacji, którzy są zawsze gotowi do udzielenia porad i pomocy swoim klientom. Firma oferuje konkurencyjne ceny oraz kosztorysy, aby klientom zapewnić przejrzystość i pełną kontrolę nad kosztami napraw.

Godziny otwarcia firmy CarBlack

Samochody używane, kredyt, leasing
Pn-Pt: 8.00-17.00
Sobota 8.00-14.00

Serwis Wszystkich Marek, Badania Techniczne
Pn-Pt 8.00-17.00
Sobota 8.00-14.00
Telefon – 695-607-607

Stacja Kontroli Pojazdów Wszystkich Marek
Pn-Pt 8.00-17.00
Sobota 8.00-14.00

Ubezpieczenia

Pn-Pt 9.00-17.00

Sobota po uzgodnieniu telefonicznym.

Tagi dla tego wpisu: Mechanika Samochodowa, naprawa samochodów, samochody, serwis samochodowy, skup samochodów - możesz w ten sposób wybrać inne wpisy z naszego katalogu.

Jeżeli uważasz że jest błąd w tym wpisie – poinformuj nas, napisz do nas – redakcja@firmykonin.pl. Zapoznaj się również z informacjami o promocji i reklamie na naszej stronie.

Poznaj inne wpisy
326003090_1204777573496002_6858634233394068183_n
Pracownia Badań Psychologicznych - dla kierowców

Badania psychologiczne kierowców i operatorów maszyn w Koninie i okolicy. (więcej…)

bagaznikhelkris_1
Helkris - Naprawa samochodów, mechanik

Helkris to renomowany warsztat samochodowy w Koninie, który priorytetowo traktuje jakość usług naprawczych i konserwacyjnych. Przekonanie o kluczowej roli jakości w zakresie bezpieczeństwa i zadowolenia klientów sprawia, że ekipa Helkrisa...

Elektrownia_Konin_6
Zespół Elektrowni - ZE PAK

ZE PAK, wcześniej znany jako Zespół Elektrowni „Pątnów-Adamów-Konin”, to grupa elektrowni cieplnych zlokalizowanych w Zagłębiu Węgla Brunatnego Konin. Firma zajmuje się produkcją energii cieplnej i elektrycznej z konwencjonalnych...

big-hamburger-konin-pan-z-broda_n
Pan z Brodą Restauracja - hamburgery, pizza

Pan z Brodą to bezkompromisowa kuchnia inspirowana Ameryką. Najlepszej jakości składniki, pasja. Restauracja z kuchnią nowoamerykańską. (więcej…)

tutisanti-logo_o
Tutti Santi Konin

Pizzeria, restauracja na Bulwarach Nadwarciańskich w Koninie (więcej…)

galeria_nad_jeziorem_1
Ga­le­ria Handlowa nad Je­zio­rem - Zatorze

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem w Koninie to wyjątkowe miejsce na mapie, wyróżniające się pięknym położeniem bezpośrednio nad Jeziorem Zatorze, przyjazną dla rodzin atmosferą oraz bogatą ofertą zakupową, w tym 70 butików i punktów...