Pomoc drogowa w Koninie – Wszystko co musisz wiedzieć!

Czy właśnie teraz zdarzyła Ci się awaria auta w miejscowości Konin lub okolicach? Nie wiesz, co zrobić? Natychmiast wezwij Pomoc Drogową! To właśnie pomoc drogowa uratuje cię w najbardziej kryzysowej sytuacji na drodze z Twoim autem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się podstawowych informacji związanych z Pomocą Drogową Konin.

Pomoc Drogowa Konin – kiedy ją wezwać?

Każdy, kto kiedykolwiek miał wypadek lub awarię pojazdu na drodze, wie, że pierwszym i właściwym działaniem jest wezwanie pomocy drogowej.

Wielu kierowców przekonało się, jak ważne jest wezwanie pomocy drogowej. Firma, taka jak MirMar Pomoc Drogowa jest gotowa sprostać wyzwaniu i zapewnić Państwu odpowiednią pomoc w przypadku awarii pojazdu. Nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach wynajęcie dobrej i profesjonalnej pomocy drogowej jest bardzo cenne. Na drodze zdarzają się sytuacje, że jedynym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy drogowej, co pozwoli nam zaoszczędzić czas i stres.

Pamiętaj!!!

W niektórych przypadkach samodzielne holowanie jest niezgodne z prawem, m.in.:

  • jeden z aut posiada niedziałające światła;
  • holowanie odbywa się na autostradzie;
  • jestem z pojazdów ma uszkodzony układ sterowania;
  • jeden z samochodów ma uszkodzony układ hamulcowy.

Ze względu na przepisy nie ryzykuj! Zadzwoń i zapewnij sobie spokój!

Kierowco! Pomoc drogowa nie służy jedynie do holowania!

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was kierowców, jest przekonana, że pomoc drogowa to tylko holowanie niesprawnego auta, jednakże to błąd! Więc co jeszcze, pomoc drogowa może dla ciebie zrobić?

Firma Mirmar Pomoc drogowa ma również w swojej ofercie usługi takie jak: transport wszelkiego rodzaju pojazdów, przewożenie materiałów/sprzętów, wymiana przebitej opony/akumulatora, autolaweta 24/7.

Wystarczy wejść na stronę MirMar.pl, aby zapoznać się z całą gamą usług oferujących przez tę firmę lub najprościej ZADZWOŃ!

Holowanie Samochodu – Konin

To jedna z ważniejszych usług, każdej firmy oferującej pomoc drogową. W ofercie MirMar posiada również autolawetę 24/7.

Jak się zachować w sytuacji wezwania pomocy drogowej?

Pamiętaj! Przed wykonaniem telefonu, ważne jest abyś zaparkował awaryjny pojazd na poboczu drogi, następnie zabezpieczył miejsce awarii/wypadku.

Jak zabezpieczyć miejsce wypadku?

Każdy z odpowiedzialnych kierowców powinien posiadać w pojeździe trójkąt ostrzegawczy i ustawić go w odpowiedniej odległości od samochodu. Na autostradzie lub drodze ekspresowej, taka odległość wynosi 100 m, a poza obszarem zabudowanym od 30-50 m. Taki trójkąt ostrzega nadjeżdżających kierowców, aby zachowali ostrożność względem sytuacji na drodze. Dodatkowym atutem, aby kierowcy na pewno cię zauważyli jest ubranie kamizelki odblaskowej, dla wzmożenia bezpieczeństwa.

Po tych wszystkich odbytych czynnościach dzwonimy pod wybrany numer Pomocy Drogowej i przedstawiamy zaistniałą sytuację.

Jak wezwać pomoc drogową w miejscowości Konin lub okolice?

Po zabezpieczeniu miejsca wypadku, przyszła pora się zdecydować na wezwanie Pomocy Drogowej. Pierwsze co, musisz podać jak najdokładniejszą lokalizację, w której się znajdujesz, aby Pomoc Drogowa mogła jak najszybciej do ciebie dotrzeć. W tym celu podajesz nazwę miejscowości, ulicy lub numer najbliższego budynku itp.

Jednak jeśli do zdarzenia doszło poza miastem, należy podać nazwę ostatniej miejscowości, która znajdowała się na trasie.

Określ również kierunek podróży i odległość do następnego miasta. Jeśli nie pamiętasz nazwy, możesz wspomóc się znakami umieszczonymi wzdłuż drogi lub mapą w telefonie. Istnieje również wysłanie swojej lokalizacji, poprzez pineskę w mapach Google.

Sprawdzona Pomoc Drogowa na terenie Konina oraz jego okolicach.

Pilnie potrzebujesz pomocy drogowej z Konina lub okolic? Skontaktuj się z MirMar, a otrzymasz natychmiastową pomoc! Pod numer 665 206 012. Wyszkoleni pracownicy, od razu po przyjęciu zgłoszenia wyślą do Ciebie pomoc, nie ważne która godzina. Pomoc Drogowa jest 24/7. Firma MirMar świadczy usługi nie tylko właścicielom samochodów, ale i również obsługują lawety, samochody dostawcze, ciężarowe, maszyny rolnicze, sprzęty budowlane i nie tylko. Wszystkie usługi, które posiadają w ofercie są podane m.in. na ich stronie https://automirmar.pl/pomoc-drogowa-konin/ . Firma znana jest z kompleksowych usług co pozwala zaoszczędzić czas, ale i również wiele zmartwień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *