Markety, sklepy budowlane

W Koninie i okolicach znajduje się wiele sklepów i marketów budowlanych, które oferują szeroką gamę materiałów budowlanych i produktów potrzebnych do prac remontowych i budowlanych.

Oto kilka z nich:

Gdzie na zakupy

Jakie sklepy w Dekada Konin?

Dekada w Koninie to nie tylko centrum handlowe, ale wręcz zakupowa galaktyka, gdzie każdy sklep to osobny świat pełen nieograniczonych możliwości. Zastanawiasz się, jakie sklepy są w Dekada w Koninie? Oto kilka z nich, które z pewnością zasługują na uwagę. Biedronka to nie tylko spożywczy

Więcej »
Gdzie na zakupy

Dekada Konin z dumą otwarta

Konin może pochwalić się kolejnym, imponującym obiektem handlowym. 27 października 2023 roku uroczyście otwarto Dekadę Konin – Zintegrowane Centrum Komunikacyjno-Handlowe, będące owocem współpracy renomowanej spółki Dekada z PKP. Elegancki, jednopoziomowy budynek z bezpośrednimi wejściami do sklepów z przestronnego parkingu dysponuje 5500 mkw. luksusowej powierzchni handlowej.

Więcej »
budowlanka

Leroy Merlin, market budowlany

Leroy Merlin, uznany francuski gigant branży budowlanej, z ponad 100-letnią tradycją, nieustannie rozwija swoją działalność, aby spełniać marzenia klientów związane z budową i remontem domów oraz mieszkań. Działa na rynku polskim od 1994 roku, kiedy otwarto pierwsze biuro organizacji. W 1996 roku zainaugurowano pierwszy sklep

Więcej »

Markety, sklepy budowlane w Koninie i okolicach

Ta kategoria prezentuje informacje na temat różnorodnych hurtowni, sklepów i marketów budowlanych dostępnych w Koninie i sąsiednich miejscowościach. Obejmuje zarówno lokalne, rodzime firmy, jak i renomowane sieciowe sklepy. Oferują one bogatą gamę produktów, takich jak materiały budowlane, narzędzia, akcesoria do wykończenia wnętrz oraz artykuły ogrodnicze.

Zakupy w regionie konińskim stają się łatwe i wygodne dzięki szerokiemu wyborowi sklepów budowlanych spełniających różne potrzeby klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany dodaniem informacji w tym miejscu, napisz do nas – redakcja@firmykonin.pl, zapoznaj się również z informacjami o promocji i reklamie na naszej stronie.