Czym wyróżnia się osprzęt elektroinstalacyjny Simon 55?

W dzisiejszych czasach każdy ma bogaty wybór produktów do aranżacji wolnej przestrzeni. Remonty i modernizacje domów, mieszkań, apartamentów i budynków o charakterze użytkowym to okazja do tego, by wymienić oprawy oświetleniowe. W artykule wyjaśniamy, czym wyróżnia się osprzęt elektrycznym Simon 55. 

Już dawno temu skończyły się czasy, w których w sklepach nic nie było lub produkty były dosłownie takie same. XXI wiek sprawia, że nawet niewielkie detale do wykańczania wnętrz są małymi arcydziełami. Każdy może sprawić, że zainstalowane podświetlenie na przykład salonu lub schodów będzie miało wyjątkową prezencję. Wystarczy zamówić produkty z serii Simon 55. Jest to najnowszej generacji linia osprzętu elektroinstalacyjnego, która jest połączeniem nowoczesnych technologii z ponadczasowym designem. Już teraz dostosuj oświetlenie do swoich indywidualnych potrzeb za pomocą serii Simon 55.   Przykładem może być konieczne podświetlenie schodów i korytarzy — wykorzystaj oprawy oświetleniowe Simon 55, by uzyskać najwspanialszy efekt. Stwórz odpowiednią atmosferę w domu lub w biurze montując osprzęt elektryczny Simon 55. 

Simon 55 dla wszystkich

Simon 55 wyróżnia:

  • matowe wykończenie
  • bogata paleta kolorystyczna
  • dostępność trzech linii ramek dekoracyjnych (Nature, Duo i Line)
  • sterowanie smartfonem (aplikacja Simon Go)
  • nieograniczone możliwości.

Dostępny jest czujnik ruchu, który pozwala na automatyzację włączania oświetlenia w każdym pomieszczeniu. Warto zadbać o to, by mieć w domu czujnik ruchu z przesłonami (czujnik ruchu umożliwia uruchomienie oświetlenia bez szukania przycisków mechanicznych). Ciemne pomieszczenia mogą być przyczyną domowych wypadków, co jest dość częstym problemem w przypadku osób starszych. Jeśli chodzi o Simon 55, to dostępne są też akcesoria do ramek Simon 55 Line, takie jak podstawki na smartfony, szyldy opisowe małe lub duże oraz wieszaki mocowane do ramki. Gdy w grę wchodzi ładowanie USB, zapomnij o szukaniu ładowarki tradycyjnej. Wybierz gniazdo z podwójną ładowarką USB. Stosując gniazdo tego typu, masz pod ręką stale naładowany smartfon lub tablet. 

Simon 55 w każdym domu lub biurze

Osprzęt elektroinstalacyjny Simon 55 może mieć zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważna jest innowacyjność i design. Ponadczasowa elegancja produktów z linii Simon 55 z pewnością ozdobi każde wnętrze, bez względu na jego przeznaczenie. Projektanci wnętrz rekomendują serię Simon 55 nie tylko do mieszkań prywatnych, ale i do biur. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *