Ga­le­ria Handlowa nad Je­zio­rem – Zatorze
CH Ga­le­ria nad Je­zio­rem
62-510
Kategoria, typ podmiotu: Centra handlowe i sklepy, Galerie handlowe
Konin
ul. Pa­de­rew­skie­go
numer telefonu: 63 246 91 62
8

Centrum Handlowe Galeria nad Jeziorem w Koninie to wyjątkowe miejsce na mapie, wyróżniające się pięknym położeniem bezpośrednio nad Jeziorem Zatorze, przyjazną dla rodzin atmosferą oraz bogatą ofertą zakupową, w tym 70 butików i punktów usługowych. Centrum to doskonała propozycja dla aktywnych osób ceniących sobie wygodę i przyjemny czas wolny, z łatwym dostępem autobusem linii 53 MZK oraz dużym parkingiem.

Najlepsza oferta towarów, usług i rozrywki w mieście znajduje się tutaj! Największe kino Helios w mieście znajduje się w centrum, umożliwiając mieszkańcom Konina uczestnictwo w premierach najnowszych filmów. W Galerii znajdują się również największe sklepy miasta, takie jak Martes Sport i Bricomarche. Kompleksowe zakupy spożywcze dla całej rodziny ułatwia hipermarket Carrefour, jedyny w Koninie, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta.

Dla każdego coś miłego! Z 70 butikami i punktami usługowymi każdy znajdzie coś dla siebie. Kobiety znajdą atrakcyjną ofertę butików modowych, takich jak Quiosque, Esotiq, By o la la, CCC, Top Secret, Showroom no. 1 i Moodoo, a także bogaty wybór sklepów kosmetycznych, takich jak Rossmann i sklepów jubilerskich, takich jak YES i Apart.

Mężczyźni z pewnością zainteresują się wizytą w salonach takich jak Giacomo Conti, Koneser, Top Secret, Diverse, Nouveau i Magra. Klienci zainteresowani dekoracją wnętrz i elektroniką znajdą unikalną ofertę artykułów i inspiracji dostępnych w sklepach takich jak Bricomarche i RTV Euro AGD. Wśród naszych punktów usługowych są Biuro Podróży ITAKA, TUI, Świat Książki, Mister Minit i CANAL+.

Miejsce dla wyjątkowych spotkań! Kawa z widokiem na jezioro? Nasza wygodna strefa restauracyjna, idealna do prywatnych i biznesowych spotkań, oferuje właśnie to. Odwiedzający mogą również cieszyć się szerokim wyborem lodów i deserów dostępnych w kawiarni.

O wszyst­kich no­wo­ściach prze­czy­tać moż­na na pro­fi­lu https://www.facebook.com/GaleriaNadJeziorem

Tagi dla tego wpisu: Gdzie na zakupy, handel, Kino, Markety, sklepy, sklepy markowe - możesz w ten sposób wybrać inne wpisy z naszego katalogu.

Jeżeli uważasz że jest błąd w tym wpisie – poinformuj nas, napisz do nas – redakcja@firmykonin.pl. Zapoznaj się również z informacjami o promocji i reklamie na naszej stronie.

Poznaj inne wpisy
konin_logo_tu_plynie_energia
Urząd Miejski w Koninie

Urząd Miejski w Koninie to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą załatwić wiele różnych spraw. Budynek urzędu znajduje się na placu Wolności 1 i jest główną siedzibą urzędu. Budynek jest zabytkowy i nie ma windy, co utrudnia dostęp do wyższych...

big-hamburger-konin-pan-z-broda_n
Pan z Brodą Restauracja - hamburgery, pizza

Pan z Brodą to bezkompromisowa kuchnia inspirowana Ameryką. Najlepszej jakości składniki, pasja. Restauracja z kuchnią nowoamerykańską. (więcej…)

zwenątrz-czarnydomek-konin-zatorze
Czarny Domek - domowe obiady, miejsce na imprezy okolicznościowe oraz catering

Czarny Domek to lokal gastronomiczny z Konina, który oferuje swoim gościom pyszne domowe posiłki przygotowane z naturalnych produktów. W Czarnym Domku można zjeść smaczne obiady na miejscu lub skorzystać z dostawy na terenie Konina...

obiad-kuchcikkonin_n
Lokal Kuchcik - catering, obiady oraz miejsce na imprezy okolicznościowe

Lokal Kuchcik to wyjątkowe miejsce w Koninie, które wyróżnia się tradycyjnymi polskimi potrawami, które jednak zostają okraszone nutką nowoczesności. Jeśli zależy Ci na pysznym smaku i dania „jak u mamy”, to Kuchcik jest...

badania-kierowcow-psychotesty-maria-michalska-konin
Pracownia badań psychologicznych Maria Michalska

Pracownia Badań Psychologicznych oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług badawczych, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia pracującym. Gabinet ten oferuje testy dla aktualnych i potencjalnych kierowców różnych...

carblack-salon-samochodowy-konin
CarBlack - mechanik, sprzedaż samochodów

Firma Carblack z Konina to profesjonalny serwis samochodowy, który oferuje kompleksową obsługę swoich klientów. Firma ta specjalizuje się w naprawach mechanicznych, blacharskich i lakierniczych dla samochodów wszystkich marek. Zespół...