Kursy językowe, szkoła językowa, szkoła języków obcych, angielski, kursy wakacyjne, szkoły językowe, kursy językowe
Wyszukaj w katalogu:  
   
ARTMANN - organizacja imprez integracyjnych i rozrywkowych
ARTMANN specjalizuje się w organizacji eventów dla firm na terenie całej ...
Kursy dla firm i instytucji
AP Eukacja organizuje kursy i szkolenia dla firm i instytucji zgodnie z pot...
MOOSE Centrum Języków Obcych
Jesteśmy największą szkołą w Polsce, zajmującej się indywidualnym nauczanie...
Przystań Gosławice
Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań Gosławice” położony jest 8 km od...
Koniński Klub Tenisowy
Koniński Klub Tenisowy w Koninie ma swoją stronę internetową! Jesteśmy już ...
Konin firmy i instytucje  /  Edukacja, Nauka /  Kursy językowe
 
MOOSE Centrum Języków Obcych  (0/9898) / 0

Jesteśmy największą szkołą w Polsce, zajmującej się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącej profesjonalne usługi w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych również dla firm. Lekcje w domu lub w firmie z bezpłatnym dojazdem. super cena w prezencie z okazji 18 LAT MOOSE. Już od 176zł gdy uczysz się sam za cały miesiąc nauki. Już prawie 100 000 uczniów skorzystało z naszej oferty. Co zyskujesz: -) skuteczność – efektywność: Uczymy przede wszystkim indywidualnie lub też w małych grupach ponieważ tylko taka forma nauki jest skuteczna. -) duży poziom indywidualizmu: niezależnie czy zajęcia odbywają się indywidualnie czy też w grupie, każdy kursant z osobna ma dopasowany program nauczania pod swoim kątem. -) elastyczne godziny zajęć: to kursant u nas decyduje kiedy maja się odbyć lekcje -) oszczędność czasu i pieniędzy na dojazd – zaoszczędź nawet godzinę czasu i paliwo kiedy to lektor będzie przebijał przez korki, a Ty ten czas wykorzystaj na odpoczynek. Uczymy takie firmy jak: IKEA RETAIL Sp. z o.o. ING Bank Śląski Ministerstwo Finansów Philip Morris Polska PKN Orlen S.A. Radio ZET Siemens Sp. z o.o. Nasze referencje mówią same za siebie:

Konin
(63) 226 09 20, 530 798 810

http://www.moose.pl/
więcej...

[link nie działa?]
KONIŃSKIE CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH  (0/4882) / 0

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, ROSYJSKI, JĘZYK MIGANY; AVALON Direct English - najnowsza metoda nauczania prosto z Londynu - tylko w KCJO, angielski dla dzieci metodą TALKING KIDS, Business English, niemiecki metodą RAPID DEUTSCH, polski dla obcokrajowców; MATURA z języka obcego, FCE, CAE; SZKOLENIA DLA FIRM i INSTYTUCJI, kursy specjalistyczne oraz metodą tradycyjną na życzenie. Przez kilka lat w nauczaniu języka angielskiego stosowaliśmy metodę Callana, stale ją udoskonalając i rozbudowując o dodatkowe zajęcia integrujące zdobyte wiadomości, oparte o swobodną konwersację, pracę nad tekstem i ćwiczenia gramatyczne. Teraz proponujemy przejście na rozwiązanie jeszcze nowocześniejsze. Konińskie Centrum Języków Obcych we współpracy z Avalon Institute of English z Londynu oferuje jako pierwsza w Wielkopolsce i jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce naukę języka angielskiego najnowocześniejszą metodą bezpośrednią AVALON DIRECT ENGLISH (ADE). Avalon School of English posiada akredytację British Council. Szkoły wykorzystujące metodę AVALON są systematycznie kontrolowane (wizytowane) przez przedstawicieli londyńskiej szkoły. Jest to wyznacznikiem wysokiej jakości i poprawności używania metody oraz gwarancją wysokich kwalifikacji lektorów. Metoda AVALON będzie dostępna dla klientów indywidualnych od roku szkolnego 2007/2008.

ul. Energetyka 6b, 62-510 KONIN Konin
063 242 30 08

http://www.kcjo.pl
więcej...

[link nie działa?]
SYNTAX - SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH  (0/3050) / 9

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO cena za lekcję 0-6 zł. - Business English - matura - warsztat słownictwa i słowotwórstwa - kurs dla zaocznych studentów filologii angielskiej - inne

CHOPINA 9 pok. 42, 12a KONIN
211 34 53 (9.00-17.00), 609 955130 (po 17.00)

http://www.syntax.konin.pl
więcej...

[link nie działa?]
Szkoła Językowa OpenMind  (0/2371) / 0

Szkoła Językowa OpenMind - tłumaczenia oraz nauka języków obcych ( w grupie lub indywidualnie): ANGIELSKI, NIEMIECKI. FUN FACTORY: PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE. Kursy dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich (doszkalanie w zakresie programów szkolnych). Kursy swobodnej komunikacji dla dorosłych i seniorów (prowadzi lektor Uniwersytetu III Wieku). Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury (prowadzi egzaminator maturalny), FCE, CAE, ZD, ZMP i innych międzynarodowych. Kursy dla biznesu, na zlecenie firm. Angielski i niemiecki dla wyjeżdżających za granicę do pracy lub w celach turystycznych. Szkolenia dla pracowników administracji i kadry kierowniczej. Warsztaty z MNEMOTECHNIK - sztuki efektywnego przyswajania języków obcych i zapamiętywania słownictwa. Zajęcia odbywają się w: Szkole Podstawowej Nr 8 ul. Kard.St. Wyszyńskiego 24, Konin Przedszkolu Nr 8 ul. Przemysłowa 12, Konin Szkole Podstawowej w Zagórowie Plac Szkolny 1

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 24 Konin
o 63 242 36 48, 609 51 68 24

http://www.openmind.edu.pl
więcej...

[link nie działa?]
Business English na Konin i Wielkopolskę. Szkoła językowa w Koninie i okolicach.  (0/2284) / 0

Szkoła językowa w Koninie i okolicach oferująca kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Oferujemy również kursy gimnazjalne i maturalne. Szkolenia językowe dla firm i intytucji.

Konin
0 692 496 610; 0 605 479720

http://www.angielskiszkolenia.pl
więcej...

[link nie działa?]
Szkoła Języków Obcych Perfect Language  (0/1888) / 0

Szkola oferuje kursy jezyka angielskiego,niemieckiego,francuskiego i rosyjskiego dla wszystkich grup wiekowych począwszy od maluchów ( 4- 6 lat).Zajęcia grupowe i indywidualne.Wykorzystujemy tradycyjne metody nauczania a w szczególności metodę komunikatywną, polegającą na aktywnym rozwijaniu czterech podstawowych umiejętności(mówienie,słuchanie,czytanie i pisanie)

20 stycznia 12 Koło
510 244684

http://www.perfectlanguage.pl
więcej...

[link nie działa?]
Akademia Języków Obcych i Kultur Narodów  (0/1864) / 0

W ramach kursów i lektoratów słuchacze mają możliwość nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego, rosyjskiego. W 2002 roku Akademia zyskała także oficjalny status ośrodka egzaminacyjnego Europejskich Certyfikatów Językowych TELC co oznacza, że takie egzaminy są przeprowadzane w naszej siedzibie, przez naszych lektorów.

ul. Przemysłowa 85, 62-500 Konin Konin
(063) 249-78-79

http://www.akademia.ipt.pl/
więcej...

[link nie działa?]
Językomaniak  (0/1418) / 0

Jesteśmy szkołą językową specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszą zaletą jest to, że działamy w małych grupach liczących do 8 osób i dostosowujemy swój program do zainteresowań naszych uczniów. Prowadzimy kursy zarówno ogólno tematyczne,jak i na życzenie również specjalistyczne np. biznesowe, przygotowujące do egzaminów. Dysponujemy wykfalifikowaną kadrą i optymalnymi warunkami do efektywnej nauki. Prowadzimy także specjalne kursy dla dzieci.

ul. Powidzzka 2a/8 Strzałkowo
504 242 894

http://www.jezykomaniak.pl
więcej...

[link nie działa?]
LINGO  (0/0) / 0

Oferta głównie dla firm. Wszystkie poziomy zaawansowania. Lekcje grupowe i indywidualne. Język specjalistyczny: Business, Medical, Technical English. Lektor dojeżdżający do Klienta. Solidnie i profesjonalnie.

Wyszyńskiego 34 Konin
693 971 963


więcej...

[link nie działa?]
  Katalog stron firm z regionu Konina, Koła, Turku, Slupcy i okolic - usługi, biznes, rozrywka, edukacja firmy w Koninie, Kole, Turku, Słupcy - Kursy językowe Konin w Koninie Kole Turku Słupcy
   www.aplit.pl C Copyright 2005-2020, All Rights Reserved. Start | Dodaj strone | Kontakt | Regulamin