Adwokat, kancelarie , radcy prawni, adwokat, radca prawny w Koninie. Kole, Słupcy, Turku i okolicach
Wyszukaj w katalogu:  
   
ARTMANN - organizacja imprez integracyjnych i rozrywkowych
ARTMANN specjalizuje się w organizacji eventów dla firm na terenie całej ...
Kursy dla firm i instytucji
AP Eukacja organizuje kursy i szkolenia dla firm i instytucji zgodnie z pot...
MOOSE Centrum Języków Obcych
Jesteśmy największą szkołą w Polsce, zajmującej się indywidualnym nauczanie...
Przystań Gosławice
Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań Gosławice” położony jest 8 km od...
Koniński Klub Tenisowy
Koniński Klub Tenisowy w Koninie ma swoją stronę internetową! Jesteśmy już ...
Zapoznaj się z tym artykułem: anoreksja psychiczna , szanuj siebie.
Konin firmy i instytucje  /  Biznes, Prawo, Ekonomia  /  Adwokaci, radcy prawni
 
Poradnik-Prawny.com -forum prawne,bezpłatne porady prawne,darmowe wzory umów,pisma procesowe,prawo.  (0/2436) / 0

Dyskusyjne forum prawne obejmujące zagadnienia z wielu dziedzin prawa. Na forum można odnaleźć darmowe porady prawne, wzory pism i umów, testy na aplikacje prawnicze oraz poznać inne osoby zainteresowane tematyką prawniczą.

konin

http://www.poradnik-prawny.com
więcej...

[link nie działa?]
Radca Prawny  (0/2421) / 0

Kancelaria Radcy Prawnego Remigiusz Szczepaniak świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, koncentruje się na prawie gospodarczym, handlowym, upadłościowym, nieruchomości i budowlanym.

ul. Spółdzielców 46/7P 62-502 Konin
063 244-27-76

http://www.radcaprawny.konin.pl/kontakt.html
więcej...

[link nie działa?]
Adwokat Remigiusz Sapieja  (0/2016) / 0

Kancelaria zapewnia: * wsparcie w procesach cywilnych, gospodarczych, karnych na wszystkich etapach postępowań * udzielanie porad prawnych * sporządzanie pism procesowych * przygotowywanie projektów umów * dochodzenie odszkodowań * odzyskiwanie należności od dłużników

ul. Gorzelniana 1, 62-700 Turek Turek
608-059-489, 63-278-21-49

http://www.prawo-adwokat.pl
więcej...

[link nie działa?]
System Ochrony Prawnej  (0/1812) / 0

Firma Grupa Prawna IV Filar Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu społeczeństwa promuje europejski System Ochrony Prawnej. Jest to nowoczesna usługa pozwalająca maksymalnie zmniejszyć koszty obsługi prawnej związane z dochodzeniem praw lub ich obroną przed sądem. Zabezpiecza każdego Uczestnika systemu w ramach trzech podstawowych dziedzin prawa: prawo karne, prawo pracy, pomoc prawna w zakresie dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych. Firma oferuje Państwu trzy pakiety usług: „Prawnik osobisty”, „Prawnik Rodzinny” i „Prawnik dla Pracownika” w trybie miesięcznych opłat abonamentowych w wysokości do 49 zł brutto. W zamian otrzymują Państwo pomoc prawną (od porady prawnej aż po reprezentację przed sądami powszechnymi) świadczoną przez uprawnionych i renomowanych adwokatów lub radców prawnych, z którymi „Konsorcjum” ma podpisane umowy o współpracy.

ul. Kleczewska 23 Konin
63 241 70 22

http://www.prawnikosobisty.pl
więcej...

[link nie działa?]
Kancelaria Radcy Prawnego Remigiusz Szczepaniak  (0/1733) / 0

Kancelaria Radcy Prawnego Remigiusz Szczepaniak świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, koncentruje się na prawie gospodarczym, handlowym, upadłościowym, nieruchomości i budowlanym. Kancelaria oferuje swoje usługi prawne uczestnikom rynku zamówień publicznych - wykonawcom oraz zamawiającym. Kancelaria świadczy pomoc prawną również osobom fizycznym nie prowadzącym działalności gospodarczej w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego. Misją Kancelarii jest tworzenie trwałych więzi z klientami w oparciu o wzajemne zaufanie, zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa prawnego, a także reprezentowanie w toczących się procesach sądowych.

ul. Spółdzielców 46/7P Konin
063/ 244-27-76

http://www.radcaprawny.konin.pl/
więcej...

[link nie działa?]
Adwokat Robert Młodzieniak  (0/1339) / 0

Najwyższemu celem Kancelarii wynikającym z przyjętej filozofii działania jest świadczenie prawniczych usług doradczych na najwyższym poziomie. Przez najwyższą jakość świadczonych usług rozumiemy jak najdalej idące zrozumienie i uwzględnienie potrzeb Klienta. Ostatecznym efektem wskazanego postępowania są czynności składające się na doradztwo prawne w postaci udzielania informacji o przepisach prawa opatrzonych wyjaśnieniami w zakresie ich stosowania, udzielanie konsultacji i porad prawnych, czy sporządzanie opinii prawnej. Istotną część działalności Kancelarii stanowi prowadzenie spraw sądowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji Klientów w sporach sądowych – cywilnych, gospodarczych, administracyjnych, a także w postępowaniu karnym i karno-skarbowym, tak w postępowaniu przygotowawczym, jak i przed sądami wszystkich instancji oraz Sądem Najwyższym.

ul. Tysiąclecia 2c/2, 62-400 Słupca Słupca
697852209

http://www.adwokatmlodzieniak.pl
więcej...

[link nie działa?]
Radca Prawny Maciej Nurkowski  (0/1255) / 0

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego - w tym prawa rodzinnego i spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa budowlanego, prawa spółdzielczego oraz praw lokatorów i własności lokali, prawa gospodarczego i handlowego, prawa medycznego oraz prawa zamówień publicznych. Kancelaria sprowadzi również sprawy z zakresu postępowania wgzekucyjnego.

ul. Spółdzielców 48/56, 62-510 Konin Konin
609099575

http://kancelaria-konin.home.pl
więcej...

[link nie działa?]
Kancelaria Adwokacka Marlena Korytkowska  (0/87) / 0

Kancelaria Adwokacka adwokat Marleny Korytkowskiej prowadzi obsługę prawną osób fizycznych i prawnych w zakresie: * bieżącego doradztwa prawnego w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa karnego i prawa rodzinnego, * reprezentacji przed sądami i innymi organami administracyjnymi i samorządowymi, * sporządzania opinii prawnych oraz projektów umów, * udziału w negocjacjach i działaniach przed sądowych, * kompleksowej opieki prawnej w postępowaniu karnym (zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i sądowym), * przygotowywania pozwów, środków zaskarżenia i innych pism procesowych.

Aleje 1 Maja 14/36 62-510 Konin
063 242 96 17


więcej...

[link nie działa?]
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RADCA PRAWNY ROBERT KLEJNA  (0/0) / 0

Kancelaria Radcy Prawnego prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej (obsługa stała lub na zlecenie). W szczególości Kancelaria zajmuje się: - doradztwem prawnym w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, pracy i rodzinnego, - reprezentacją przed sądami i innymi organami administracji publicznej, - sporządzaniem opinii prawnych oraz projektów umów, udziałem w negocjacjach, - przygotowywaniem pozwów, środków zaskarżenia i innych pism procesowych.

UL. CHOPINA 21b (obok pasażu Fryderyk) KONIN
0-63 244-00-20, 663-041-240


więcej...

[link nie działa?]
  Katalog stron firm z regionu Konina, Koła, Turku, Slupcy i okolic - usługi, biznes, rozrywka, edukacja firmy w Koninie, Kole, Turku, Słupcy - Adwokacji w mieście i okolicach - prawo - kancelarie adwokackie i radców prawnych
   www.aplit.pl C Copyright 2005-2019, All Rights Reserved. Start | Dodaj strone | Kontakt | Regulamin