Doradztwo personalne, outplacement, doradztwo zawodowe, rekrutacja pracowników, selekcja pracowników, obszar Konin, Wlkp.
Wyszukaj w katalogu:  
   
ARTMANN - organizacja imprez integracyjnych i rozrywkowych
ARTMANN specjalizuje się w organizacji eventów dla firm na terenie całej ...
Kursy dla firm i instytucji
AP Eukacja organizuje kursy i szkolenia dla firm i instytucji zgodnie z pot...
MOOSE Centrum Języków Obcych
Jesteśmy największą szkołą w Polsce, zajmującej się indywidualnym nauczanie...
Przystań Gosławice
Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań Gosławice” położony jest 8 km od...
Koniński Klub Tenisowy
Koniński Klub Tenisowy w Koninie ma swoją stronę internetową! Jesteśmy już ...
Konin firmy i instytucje  /  Biznes, Prawo, Ekonomia  /  Doradztwo
 
ADP Agencja doradztwa Personalnego  (1/2047) / 0

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego, która świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Konin
607 742 004

http://www.adp.konin.lm.pl
więcej...

[link nie działa?]
ARR - Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Koninie  (0/3965) / 0

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie realizuje programy wspierające małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządy na terenie konińskiego. ARR relizuje usługi doradcze, szkoleniowe i informacyjne dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz samorządów lokalnych.

ul. Makowa 8, 62-502 Konin Konin
(48 63) 245 69 71

http://www.arrkonin.org.pl
więcej...

[link nie działa?]
Super Agent AEGON  (0/2765) / 0

Nadal trzymasz swoje pieniądze na lokacie bankowej? Specjaliści przekonują, że to najgorszy sposób oszczędzania i zachęcają do inwestowania w fundusze. Chcesz mieć dostęp do najlepszych funduszy na rynku? Wezwij Super Agenta! To najłatwiejszy sposób inwestowania. Wystarczy jeden e-mail, a Super Agent skontaktuje się z Tobą. Program Inwestycyjny AEGON to 22 najlepsze na rynku fundusze w jednej atrakcyjnej ofercie!

Chrobrego 12 Konin
503 923 160

http://www.superagent.pl
więcej...

[link nie działa?]
Poradnik-Prawny.com -forum prawne,bezpłatne porady prawne,darmowe wzory umów,pisma procesowe,prawo.  (0/2438) / 0

Dyskusyjne forum prawne obejmujące zagadnienia z wielu dziedzin prawa. Na forum można odnaleźć darmowe porady prawne, wzory pism i umów, testy na aplikacje prawnicze oraz poznać inne osoby zainteresowane tematyką prawniczą.

konin

http://www.poradnik-prawny.com
więcej...

[link nie działa?]
Biuro Rachunkowe PARTNER Tomasz Mejer  (0/2262) / 0

Kompleksowa obsługa księgowa firm. PIT, VAT, ZUS, obsługa kadrowo-płacowa. Tworzymy biznesplany, oceniamy projekty inwestycyjne, zapewniamy szeroki wachlarz opracowań w zakresie ekonomii i finansów firmy. Dodatkowo oferujemy pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz doradztwo w zakresie jej prowadzenia. Pozostałe usługi w zależności od wymagań klientów. Zapraszam do współpracy.

11-go Listopada 7 Konin
0 697 933 053

http://www.partner.konin.pl
więcej...

[link nie działa?]
Biuro Rachunkowe Tylman  (0/2064) / 0

Biuro zapewnia kompleksową obsługę księgową podmiotów gospodarczych, odpowiada za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS

ul. Słoneczna 12; 62-504 Konin Konin
605343939

http://www.tylman.konin.pl
więcej...

[link nie działa?]
Kancelaria Księgowo-Finansowa mgr Eugeniusz Kurz  (0/1970) / 0

Kancelaria Księgowo-Finansowa mgr Eugeniusz Kurz, Usługi rachunkowe, księgowe, podatkowe i doradcze wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach! Konin i cały region koniński! Fachowi doradcy, najlepsi eksperci, profesjonala obsługa! Zapraszamy do naszej kancelarii a także na naszą stroną internetową www.eugeniusz-kurz.prv.pl

Ul. Kleczewska 25 Konin
0-63 246 76 09, 0-63 246 76 10

http://www.eugeniusz-kurz.prv.pl
więcej...

[link nie działa?]
POMOC PRAWNA POSZKODOWANYM W WYPADKACH DROGOWYCH.  (0/1756) / 0

DO 10 LAT WSTECZ. NAWET JEŚLI DOSTALI PAŃSTWO ODSZKODOWANIE JESTEŚMY W STANIE WYWALCZYĆ WYŻSZE. DORADZAMY BEZPŁATNIE. REPREZENTUJEMY KLIENTA W SĄDZIE, RÓWNIEŻ W SPRAWACH KARNYCH. www.actum.wa.pl

Konin ul. Chopina 9/42 Konin
tel: 0632113453,507461887

http://www.actum.wa.pl
więcej...

[link nie działa?]
Kancelaria Biegłego Rewidenta Jolanta Pęcherska-Skrzypińska  (0/1743) / 0

Prywatna firma audytorska założona w 1995 roku przez biegłego rewidenta wpisanego do rejestru biegłych rewidentów pod nr 3319/1782. Firma została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych uchwałą nr 111/55/95 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dn. 24 maja 1995 r. pod nr ewidencyjnym 425. Podstawowym wyznacznikiem podejmowanych przez kancelarię usług są obowiązujące przepisy polskiego prawa o rachunkowości oraz normy wykonywania zawodu biegłego rewidenta. W trakcie prac audytorskich szczególną wagę przykładamy do oceny sprawności funkcjonowania kontroli wewnętrznej, systemu informatycznego w powiązaniu z systemem rachunkowości oraz do badania wszelkich tytułów podatkowych. Oferujemy usługi w zakresie: - usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych, - ekspertyz ekonomiczno-finansowych, - doradztwa podatkowego, - doradztwa w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości, - sprawowania nadzoru nad księgowości, - dokonywania przeglądów śródrocznych sprawozdań finansowych, - audytu wewnętrznego, - prowadzenia analiz ekonomicznych, - analizy istniejącego w podmiocie systemu rachunkowości oraz jego funkcjonalności i poprawności formalno – prawnej, - analizy finansowej w oparciu o dane prezentowane w sprawozdaniu finansowym, - weryfikacji prawidłowości rozliczeń podatkowych.

ul. Ks. J. Popiełuszki 2 62-510 Konin Konin
(63) 245-22-84

http://www.rewident.webpark.pl
więcej...

[link nie działa?]
Kancelaria Radcy Prawnego Remigiusz Szczepaniak  (0/1735) / 0

Kancelaria Radcy Prawnego Remigiusz Szczepaniak świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców, koncentruje się na prawie gospodarczym, handlowym, upadłościowym, nieruchomości i budowlanym. Kancelaria oferuje swoje usługi prawne uczestnikom rynku zamówień publicznych - wykonawcom oraz zamawiającym. Kancelaria świadczy pomoc prawną również osobom fizycznym nie prowadzącym działalności gospodarczej w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego. Misją Kancelarii jest tworzenie trwałych więzi z klientami w oparciu o wzajemne zaufanie, zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa prawnego, a także reprezentowanie w toczących się procesach sądowych.

ul. Spółdzielców 46/7P Konin
063/ 244-27-76

http://www.radcaprawny.konin.pl/
więcej...

[link nie działa?]<< | 1 | 11 | >>

  Katalog stron firm z regionu Konina, Koła, Turku, Slupcy i okolic - usługi, biznes, rozrywka, edukacja firmy w Koninie, Kole, Turku, Słupcy - Doradztwo
   www.aplit.pl C Copyright 2005-2019, All Rights Reserved. Start | Dodaj strone | Kontakt | Regulamin